KONST / Litografier / Litografi 7721128
nr 772 1128
Litografi
Yngve Gamiln, Renar, motivets mått: 48 x 34
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 augusti 2012
kl 18:41:37
20/8 11:54:22